Relácie

V spolupráci s rádiom Slobodný Vysielač a moderátorom Ing. Mariánom Fillom som od roku 2018 začala prostredníctvom tohto rádia rozprávať ľuďom o bylinkách. Pre vypočutie si zvukového záznamu relácií z archívu si môžete nižšie stiahnúť linky a dozvedieť sa niečo viac o konkrétnych druhov bylín, o zbere, sušení a spôsobe prípravy čaju pestovateľky. 


31.05.2020 – 6 vysielanie – pokračovanie rozprávania o bylinkách v kuchyni


05.04.2020 – 5 vysielanie – zameranie sa na niektoré druhy kuchynských byliniek, tentokrát: majoránka, rasca, ligurček, bobkový list, oregáno


20.10.2019 – 4 vysielanie – konkrétne zameranie sa na niektoré druhy bylín, tentokrát :Ibištek, Levanduľa úzkolistá, Prvosienka jarná, Jahoda obyčajná, Ruža záhradná, Ruža Šípová, Orech kráľovský.


16.06.2019 – 3 vysielanie – konkrétne zameranie sa na niektoré druhy bylín, tentokrát : Imelo biele, Kyslička obyčajná, Pestrec mariánsky, Mäta prieporná, Medovka lekárska, Ďatelina lúčna.


24.02.20192 vysielanie – konkrétne zameranie sa na niektoré druhy bylín, ich význam … Cesnak medvedí, Pŕhľava dvojdomá, Rumanček kamilkový, Nechtík lekársky, Šalvia lekárska, Rebríček obyčajný, Dúška Materina, Dúška Tymiánová, Alchemilka, Vrbovka malokvetá, Veronika lekárska, Skorocel kopijovitý, Zlatobyľ obyčajná, Púpava lekárska, Praslička roľná, Kostihoj lekársky.


11.04.2018 – 1 vysielanie – všeobecné informácie o bylinkách, zbere, sušení, spracovaní a o veľmi dôležitom momente a tým je spôsob prípravy čaju.